...me kry punë!

2 Lokale me qera

Me marrëveshje
 
044262943Publikuar më 03 Qershor ora 22:12 nga Fatlum ZukaPrishtinë, Patundëshmëri, Lokal
: Bregu i Diellit: 22: Pa garazhë
: Parking me mbi 3 vetura: Nuk posedon depo: Ka qasje në rrugë

Leshoj 2 lokale me qira ne lagjen Bregu i Diellit afer pizzeria Napoli. Lokalet kane nga 22m2 dhe jane me pamje nga rruga kryesore. Gjithashtu perpara lokalev ka parking te mjaftueshem.

Jane shume te pershtatshme per veprimtari te ndryshme, dhe egziston mundeesia te shendrrohen ne nje lokal te vetem pasi jane ngjitur njera me tjetren.

Per informata na kontaktoni: 044262943 ose 044173562.

Kontakto publikuesin

Fatlum Zuka

Prishtinë, 10000,
Kosovë

044262943
comments powered by Disqus