...me kry punë!

Ora origjinale Esprit

70.00 €
 
045454333Publikuar më 11 Gusht ora 20:28 nga Original Watch Esprit Prishtinë, Veshëmbathje dhe kozmetikë, Akcesorë dhe stoli

Shes oren origjinale Esprit,ora osht shum e rujtun,ora ka dallim t madh prej orave tjera qe munem mi pa qdo dit,ora u ble ne perfaqsi te Espritit,ni sen qe e dallon ket or osht qe e ka ni shkelqim shum tmir naten qe me mujt me dallu oren edhe kur osht terr,ora osht shum elegante edhe nuk i del moda,ora vjen me 2 par rrypa te vetit (Esprit) edhe nipar tjera origjinale (Ferruci),per ket or garantoj munemi me qu me kontrollu te secili ortar qe doni ju sosht problem,ora vjen me kuti edhe me librat e vet origjinal te Espritit,e duron ujin deri ne 3BAR,me ni fjal ora osht perfekt edhe garantoj per qdo sen.Oren e kom ble me ni qmim shum mat shtrejt po per momentin jon kam vyn paret urgjent edhe po duhet me shit.

Qmimi i dikutueshem,ndrrim nuk boj.

Kontakto publikuesin

Original Watch Esprit

Prishtinë, 10000,
Kosovë

045454333
Publikuesin mund ta kontaktoni vetëm nëpërmjet numrit të telefonit.
comments powered by Disqus