...me kry punë!

Banesë në shitje ne lagjen Dodona, afër shtëpisë së pleqëve

55,000.00 €
 
038 232 211, 045 575 000, 049 575 000Publikuar më 16 Maj ora 16:53 nga Prishtinë, Patundëshmëri, Banesë
: Dodona: 3: 72
: 3: Ndërtim i ri: Ka qasje në rrugë

Banesa gjendet ne afersi te shtepise se pleqeve dhe ka siperfaqe prej 72m2. Banesa eshte ne katin e VI dhe ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo,shpajz dhe ballkon.

Banesa shitet e mobiluar, me çmim prej 55.000euro.

Informata tjera
Lloji:Ndërtim i ri
Shteti:Kosovë
Qyteti:Prishtine
Lokacioni:Dodona
Kuzhine:1
Dhoma dite:1
Dhoma gjumi:2
Banjo:1
Depo e ushqimit:1
Ballkon:1
Ngrohje qendrore:Po
Internet:Po
TV kabllovik:Po
Telefoni fiks:Po
Ashensor :Po
Parking :Po
Çmimi:55.000

Kontakto publikuesin

Prishtinë, 10000,
Kosovë

comments powered by Disqus