...me kry punë!

Ne Prishtine shiten Banesat dhe Lokalet

Me marrëveshje
 
044 158 226Publikuar më 23 Korrik ora 15:57 nga Besa ComercePrishtinë, Patundëshmëri, Banesë

Shiten banesat dhe lokalet ne lagjen e spitalit( MATI I),afer Farmedit(Eulex), ne rrugen Muharrem Fejza-Ahmet Gashi.
Objekti eshte duke u ndertuar me standarde europiane,me materiale ndertimore te kualitetit te larte.
Materialet;
*Dera e hymjes e blinduar.
*Dyshemea me laminat.
*Dyert e dhomave te rrafshta.
*Dritaret do te jene plastike PVC-se me qelq termopan.
*Banjot dhe kuzhinat me qeramika.
*Fasada do te jete me tulla te kuqe me keto shtresa:ngjites,hapesire per ajrin, lesh qelqi,ka izolim termik,akustik dhe eshte e perjetshme.

*Suvatimi me material mallter gjysem i gatshem malta-fine ,gled dhe ngjyre te bardhe.
*Ashensor modern per 8 persona.
*Ngrohje qendrore me rryme.
*Instalimi per tv,internet,tel.
Per me shume info tel ; 044/049/158 226
Mundesia e pageses me marreveshje.
RISI, RISI...
Deshironi te bashkpunoni te beheni agjent i shitjes,mos hezitoni te na kontaktoni.
www.besakomerce-ks.com
e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com
Ju mirpresim.

Kontakto publikuesin

Besa Comerce

Prishtinë, 10000,
Kosovë

044 158 226
Publikuesin mund ta kontaktoni vetëm nëpërmjet numrit të telefonit.
comments powered by Disqus