...me kry punë!

DYER TE BLINDUARA

Me marrëveshje
 
0674085225Publikuar më 04 Gusht ora 08:48 nga KITA METALPrishtinë, Pajisje shtëpiake & Interier, Dyer & Dritare

Dyer te blinduara shume cilesore dhe me cmime mese te favorshme.
Ofrojme shitje dyersh te blinduara me pakice dhe me shumice, perfshire transportin dhe montimin e tyre.
Pas nje eksperience tashme 18 vjecare ne treg, garantojme cilesi, garanci dhe korrektesi. Jeni te mirepritur te na kontaktoni. 0674085225 Tirane

Kontakto publikuesin

KITA METAL

Prishtinë, 10000,
Kosovë

0674085225
comments powered by Disqus