...me kry punë!

iPhone 4 16GB , i bardhë, FULL UNLOCK pa asnjë grrithë

Me marrëveshje
 
045240819Publikuar më 21 Maj ora 09:34 nga Armend Gjilan, Elektronikë, Telefona
: 4: iPhone: Mbushës me rrymë

VEREJTJE: FOTOT JAN ORIGJINALE TE TELEFONIT.
KAMERA KA NEVOJË PER RIPARIM SEPSE NUK I PUNON ,TELEFONI ESHTE 16GB SI I RI I NUK E KA ASNJE GRITH ASKUND ,PAK I PAPERDORUR .

NDRRIME NUK BEJ ME ASGJE , PER ATA TE CILET DOJN ME PA TELEFONIN GJINDEMI NE GJILAN .

SHES IPHONE 4 PAK,I PAPERDORUR , I ARDHUR NGA ZVICRA , PUNON ME QDO RRJET TE KOSOVES DHE BOTES , ESHTE I DEKODUAR APO I ZHBLLOKUAR FABRIKISHT, TELEFONI VETEM ESHTE SI I RI NE PAMJE , I KAM NGJITUR FOLIAT PARA DHE MBRAPA DHE KA NJE MBROJTSE , TELEFONI SHITET PER ARSYE SEPSE KAM TJETER TELEFON DHE NUK ME DUHET KY.

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJN NE NR E TELEFONIT 045240819 . NDRRIME NUK BEJ ME ASGJE VETEM ME PARE , VETEM SMS MOS DERGONI SE NUK I PRANOJ. KUSH DON ME PA TELEFONIN GJINDEMI NE GJILAN .FLM PER MIRKUPTIM.

Kontakto publikuesin

Armend

Gjilan, ,
Kosovë

045240819
Publikuesin mund ta kontaktoni vetëm nëpërmjet numrit të telefonit.
comments powered by Disqus