...me kry punë!

Nokia N96

50.00 €
 
045619083 Publikuar më 07 Korrik ora 09:23 nga nokian96 Gjilan, Elektronikë, Telefona
: N96: Nokia

E ndrrojm ehde me samsung [ e shes 50 euro].Eshte ne gjendje te rregullt ka Wiffi dhe kamer 5.0megapixels si dhe gjithqka ne rregull

Kontakto publikuesin

nokian96

Gjilan, ,
Kosovë

045619083
Publikuesin mund ta kontaktoni vetëm nëpërmjet numrit të telefonit.
comments powered by Disqus