...me kry punë!

Shitet trualli 4 Ari - Sofali Prishtinë

Me marrëveshje
 
Publikuar më 01 Qershor ora 19:58 nga jusuf hajdaPrishtinë, Patundëshmëri, Truall (Tokë)
: Ka qasje në rrugë

Shes 4 ari truall ne sofali qmimi sipas marrveshjes , lagja eshte shum e mir dhe e qet, ka rruge te asfaltuar me tretuar , trualli gjindet mbrapa shkolles normale ( univeziteti amerikan) Ju mirepresum me oferta serioze per me shume info kontact

Çmimi 19.500 per ari.

Jusufi nga Londra. Kontakt në +44 788 618 7676

Kontakto publikuesin

jusuf hajda

Prishtinë, 10000,
Kosovë

comments powered by Disqus